Щороку, 28 липня, в Україні святкують одне з найвеличніших свят в історії нашої держави – Хрещення Руси-України великим князем Володимиром в дніпровських водах.

Наша парафія не могла лишитися осторонь такої важливої події в житті кожного з нас зокрема і країни цілому.  Тому згуртувавшись, не пошкодувавши ні грошей, ні часу, ні себе, під вмілим наставництвом нашого настоятеля митр.прор. Володимира (Марущака), – ми відправились у фантастично-захоплюючу, вражаючи-насичену і духовно-піднесену подорож до столиці нашої Батьківщини міста Києва.

Що ж можна розповісти про нашу подорож??? Не знаю. Слова і навіть фотографії не в змозі передати тої атмосфери, яка була присутня від початку подорожі і до її завершення, якою ми дихали і відчували кожною клітиною тіла. Злукавлю, якщо скажу, що було не важко, що не було на нашому шляху перешкод. Все було. Проте перешкоди були тими випробуваннями, подолавши які, почуваєшся духовно досконалішим, сповненим у вірі і надії на краще майбутнє. Що можу впевнено сказати побувавши на службі у Володимирському Соборі, пройшовши, під дощем, хресною ходою і прилучившись до  молебню на Володимирський гірці, – безперечно, на наступний рік, 28 липня, я буду в Києві.

І ще:

Бажаю всім, хто ніколи не був в День Хрещення Руси-України у м. Києві, на наступний рік приїхати і відчути духовне щастя, яке ще довго буде зігрівати ваше серце любов’ю, радістю, надією і вірою.    

Categories: Новини

One Response so far.

  1. Nadia#_____id.*) коментує:

    Мені також сподобалась ця поіздка.На мою думку,кожен здійснив особливий подвиг, який поєднав нас у щирій вірі за краще майбутнє, за мир і спокій у нашій державі. Найбільше вразило те, що дощ⛅ нікого не злякав,☔навпаки,очищав нас, додав сили й духу йти вперед до кінця. В цей день на душі панувала велика радість,радість духовна, яка наповнює наші серця любов’ю!!! Слава Украіні!!!!

Leave a Reply


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.