1334337136_vmarushak2

Митрофорний протоієрей Володимир Михайлович Марущак, народився 27 квітня 1977 року в селі Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області. У 1994р. закінчив Більче-Золотецьку загально-освітню школу I-III ст.

У 1994р. вступив в Івано-Франківську Духовну семінарію, за час навчання в семінарії виконував послух іподиякона у єпископа Івано-Франківського і Галицького ІОАСАФА
7 лютого 1998р. рукоположений у сан диякона у Храмі Всіх Святих землі Української, м. Івано-Франквська. 
28 червня 1998р. рукоположений у сан священика, єпископом Івано-Франківським і Галицьким ІОАСАФОМ в Храмі Всіх Святих землі Української, м. Івано-Франквська. 
У 1999р. Прийнятий у клір Хмельницької Єпархії УПЦ Київського Патріархату, 15 січня 1999 року призначається настоятелем парафії “Святого Духа” с. Юрківці Чимировецького р-ну.
10 квітня 1999р. нагороджений камілавкою, 11 травня того ж року призначається штатним священиком Свято-Андріївського Кафедрального собору. 
16 січня 2000р. призначається особистим секретарем єпископа Хмельницького Камянаць-Подільського Антонія (Махота). 
1 липня 2000р. нагороджується наперсним христом.

1 червня 2001 року призначається настоятелем храму “Всіх Святих землі Української” м. Хмельницького вул. Тернопільська 24.

30 листопада 2001р. призначається благочонним м.Хмельницького Хмельницької Єпархії. 
До свята Пасхи 2002р. підноситься до гідності протоієрея. 
6 червня 2003р. призначається секретарем Хмельницького Єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату. 
У цьомуж році вступає у Національний Університет “Острожська Академія” на гуманітарний факультет. 
7 квітня 2004р. з благословіння Святійшого Патріарха Київського і Всієї-Руси України ФІЛАРЕТА, нагородженний хрестом з прикрасами. 
У 2007 році закінчив Національний Університет “Острожська Академія” за спіціальністью “Богослівя” здобувши кваліфікацію Магістр Богослівя.
7 квітня 2008р. з благословіння Святійшого Патріарха Київського і Всієї-Руси України ФІЛАРЕТА, нагородженний Митрою.
26 червня 2008р. закінчив Національний Університет “Острожська Академія” за спіціальністью Релігієзнавство та здобув кваліфікацію Магістр релігієзнавства, викладач філосовських та релігієзнавчих дисциплін.