Різдво Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа. Це свято з нетерпінням  чекали всі вірні храму “Всіх Святих землі Української”.  Тому, напередодні свята, 6 січня о 16.00, Велике Повечір’я   зібрало в храмі велику кількість відкритих, щирих, радісних сердець.  Очолив службу настоятель храму, митр.прот. Володимир Марущак. Разом з ним служили ієрей Мирослав Кузенко і диякон Євген Василишин. Під час таємничої, святкової Служби було прочитано низка молитов, проспівані величні піснеспіви, відбулося  благословення й освячення п’яти хлібів, пшениці, вина та єлею. Під час ранньої освяченим єлеєм священник помазав вірних, а в кінці служби розділив на всіх парафіян освячені хлібці.

IMG_6135IMG_6150IMG_6153IMG_6154IMG_6159IMG_6160IMG_6169

7 січня 2015 року о 8.00 в храмі “Всіх Святих землі Української” відбулась Святкова Божественна Літургія, яку очолив митр.прот. Володимир Марущак. До всіх вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату настоятель храму виголосив Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Після виголошення Різдвяного послання, прот. Володимир,  глибоко відчуваючи радість і  смуток, щастя і біль  в серцях вірних, які в наш буремний час переповнюють кожного небайдужого, і щиро співпереживаючи разом з усіма нами,  вселив надію в серця багаточисленних парафіян, що прийшли у цей день до храму, шукаючи внутрішнього спокою і надії.

“…Нічого нового під сонцем не має. Все мине. Мине і це. І те, що ми з вами зараз переживаємо – воно так само мине і увійде в історію. Жодна війна вічною бути не може. Але сьогодні ми повинні як ніколи об’єднатись навколо народженого Спасителя для того, щоб всім серцем і всією душею в молитвах звернутись до Бога про Божу допомогу…

… і якщо ми згадаємо, як Україна святкує Різдво у мирний час від Карпат до Сходу, від Півночі і до Півдня, то побачимо, що у всіх є свої невеличкі особливості, але всі радісно колядують, радісно вітають один одного. І саме в цей  день, один короткий день, люди відкривають свої серця, відчуваючи благодать Божу, відкривають їх для любові, милосердя, радості для всіх навколо. Але сьогодні ми бачимо, що не всі серця відкриті, люди стоять перед незвіданим, ми не знаємо як ми переживемо 2015 рік. Розуміємо всі, що він буде  тяжким і складним.  Та, браття і сестри, те що є неможливим для людини, є можливим для Бога. Покладаймо надії на Нього, що Господь нас всіх укріпить, дасть розум, пошле мир і будуть нас чекати кращі часи. Бо Незалежність не тільки треба здобути, її треба відстояти. І так як матір, народивши дитину, плекає її та оберігає від усього, так само і ми повинні зараз попіклуватися про нашу Батьківщину не тільки працею рук, а найголовніше, ми повинні просити за неї у Бога, щоб він її зберіг для нас і для наших нащадків.” 

IMG_6173IMG_6177IMG_6179IMG_6182IMG_6183IMG_6127IMG_6129IMG_6126IMG_6164

 

Categories: Новини

2 Responses so far.

  1. perfect* коментує:

    Мені подобається храм “Всіх Святих землі Української”. Я завжди з вами серцем і душею!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply


Ліміт часу вичерпаний. Будь ласка, перезавантажте CAPTCHA.